Czerwony plecak WOPR

Dostępność: W magazynie
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt.

Opis

Czerwony plecak WOPR

Czerwony plecak WOPR to produkt o wytrzymałej budowie, spełniający wysokie wymagania stawiane przez ratowników wodnych w czasie służby.

Czerwony plecak WOPR o pojemności 35 L głównie tworzony był pod kątem ergonomicznego kształtu naszych pleców i barków. Plecak ratownika posiada liczne zarówno większe jak i mniejsze kieszonki, w których można schować różne przedmioty, takie jak etui z legitymacją, telefon, klucze, identyfikator, słuchawki, gwizdek, notatnik itp.

Budowa i kształt wyposażenia produktu, jakim jest plecak WOPR pozwala na zamontowanie rzutki rękawowej, bojki SP w różnych wersjach jej wykonania, amerykańskiej bojki SP, polskiej bojki SP jak i schowanie obuwia-klapki, wody, pasa węgorzflagi na kąpielisko.

Plecak WOPR wykonany jest z materiału wodoodpornego z solidnym haftem w formie kolorowego logo WOPR - Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz napisem RATOWNIK WOPR.

Ponadto już podczas projektowania produktu, jakim jest plecak WOPR, uwzględniono pomocny pas biodrowy umożliwiający wygodniejsze pokonywanie znacznych odległości z obciążeniem na plecach. 

Produkty powiązane

ratownikekspress.pl Opinie o produkcie (0)

ratownikekspress.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl