Bojka SP II

Dostępność: W magazynie
Cena: 140,99 zł 140.99
ilość szt.

Opis

Bojka SP II

Bojka SP II jest bardzo rekomendowana wyposażeniem w ratownictwie wodnym. Kształt Pamelki jest bardzo przemyślany i funkcjonalny co nie sprawia problemów w pomocy tonącemu, ergonomiczne uchwyty nie pozwalają na ślizganie się mokrych rąk.

Atestowany sprzęt jest, wykonany z lekkiego polietylenu w charakterystycznym pomarańczowym kolorze gdzie podczas podjętej akcji ratowniczej dobrze znamy lokalizację akcji.

Podczas transportu w wodzie pomaga dodatkowo zamontowana taśma asekuracyjna bezpośrednio połączoną linką do Bojki SP II. Ze względu na korzystne wymiary 80,5 cm długość x 34,5 cm szerokość 15 cm wysokość powstaje nam dodatkowo około 120 Niutonów dodatkowej wyporności.

Z tytułu wielkości boja ratownicza bez problemu sprawdza się podczas akcji sam na sam 1/1 oraz dwóch ratowników jeden poszkodowany 1/2 lub na odwrót. 

Bojka SP II mimo gabarytów jest bardzo łatwa w transporcie przymocowana do plecaka ratownika. Ręczny transport też nie sprawia problemów, ponieważ masa bojki SP II jest 1,6 kg.

Długość linki z taśmą 265 cm (długość samej linki  182 cm) 

Sprzęt ten jest chętnie wykorzystywany przez osoby pływające po dużych jeziorach czy kąpieliskach na duże odległości.

Bojka daje możliwość widoczności z dużych odległości oraz możliwość swobodnego odpoczynki.

Produkty powiązane

ratownikekspress.pl Opinie o produkcie (0)

ratownikekspress.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl