MENU

3

2

-1

0

 

 

Czas i koszt dostawy

Szanowni Państwo,

Każde Państwa zamówienie jest dla Nas wielkim wyróżnieniem w tak dużej konkurencji.

Mimo takiej ilości zamówień każde zamówienie traktujemy indywidualnie oraz ze wszelką starannością i maksymalną szybkością.

Koszt poszczególnego zamówienia jest obliczany w ostatnim etapie zakupów, w ten czas mają Państwo możliwość wybory najlepiej pasującą dla Państwa formę dostawy.

W zależności od gabarytu zamawianego produktu oraz dostępności czas realizacji zamówienia jest podejmowany natychmiast.  

Zamówienie złożone w dni wolne od pracy i święta:

wysyłane są najszybciej jak się da w dni robocze po dniu złożenia zamówienia.

Deklarowany czas realizacji zamówienia może ulec zmianie w przypadku nieobecności Klienta, trudności skontaktowania się kuriera z odbiorcą lub z powodu nieprzewidzianych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej, (operatora usługi Paczkomaty, In post, DHL, DPD, GSL FedeX) lub Poczty Polskiej.

 Pamiętaj - jeśli produkt nie jest na stanie magazynowym, wysyłka może się wydłużyć, o czym zostaniesz poinformowany/a. Zmiana statusu zamówienia na "W trakcie realizacji" informuję Cię, że przesyłkę otrzymasz zgodnie z powyższymi ustaleniami.

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia.

Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

FORMY DOSTAWY:

  • Odbiór osobisty
  • Poczta Polska 
  • Usługa kurierska 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl