Dziennik pracy na basen

Dostępność: W magazynie
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.

Opis

 

Dziennik pracy drużyny WOPR albo dziennik pracy ratownika wodnego jest to jeden z najważniejszych dokumentów na basenach lub na kąpieliskach.

Dziennik pracy na basen jest to specyficzny dokument, który powinien być na każdym basenie.

Dziennik pracy powinien być w łatwo dostępnym miejscu dla każdego ratownika jak i dla służb kontrolujących wyznaczone miejsce przeznaczone do kąpieli lub obiekt sportowy.

Ten dokument jest potwierdzeniem pracy ratownika wodnego i podlega archiwizacji przez okres 5 lat, tym samym powinien być bardzo dobrze przygotowany od strony technicznej jak i strony merytorycznej.

dzienniku pracy na basenie powinien znaleźć się między innymi plan pływalni, plan drug ewakuacji, plan rozmieszczenia sprzętu ratunkowego, zapisy regulaminów, procedur, czynności ratowników, obowiązki itp., itd.

Każdy dziennik pracy powinien być indywidualnie przygotowany na każdy obiekt i być zaliczany jako podstawowe wyposażenie basenu.

W zapiskach ratowników wodnych zapisane powinny być wszystkie wykonane czynności prace pozwalające na otwarcie obiektu, funkcjonowanie oraz zamknięcie, przebieg pracy, opis podjętych akcji ratunkowych.

Oferowany dziennik jest to zeszyt - brulion z najbardziej sprawdzającymi się schematami jaki najczęściej się sprawdzają na pływalni 

Produkty powiązane

ratownikekspress.pl Opinie o produkcie (0)

ratownikekspress.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl