Dziennik pracy na kąpielisko

Dostępność: W magazynie
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.

Opis

Dziennik pracy drużyny ratowniczej albo dziennik pracy ratownika wodnego jest to jeden z najważniejszych dokumentów na basenach lub na kąpieliskach.

 

Dziennik pracy to specyficzny dokument, który powinien być na każdym basenie lub kąpielisku.

Dziennik pracy powinien być w łatwo dostępnym miejscu dla każdego ratownika jak i dla służb kontrolujących wyznaczone miejsce przeznaczone do kąpieli lub obiekt sportowy.

Ten dokument jakim jest dziennik pracy jest potwierdzeniem pracy ratownika i podlega archiwizacji przez okres 5 lat, tym samym powinien być bardzo dobrze przygotowany od strony technicznej jak i strony merytorycznej.

dzienniku pracy drużyny ratowników powinien znaleźć się między innymi plan kąpieliska, plan drug ewakuacji, plan rozmieszczenia sprzętu ratunkowego, zapisy regulaminów, procedur, czynności ratowników, obowiązki itp., itd.

Każdy dziennik pracy na kąpielisko powinien być indywidualnie przygotowany na każdy obiekt i być zaliczany jako podstawowe wyposażenie kąpieliska.

W zapiskach ratowników wodnych zapisane powinny być wszystkie wykonane czynności prace pozwalające na otwarcie obiektu, funkcjonowanie oraz zamknięcie, przebieg pracy, opis podjętych akcji ratunkowych.

Oferowany dziennik jest to zeszyt - brulion z najczęściej spotykanym schematem jaki jest na kąpieliskach. 

 

Produkty powiązane

ratownikekspress.pl Opinie o produkcie (0)

ratownikekspress.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl