Pas ratunkowy węgorz

Dostępność: W magazynie
Cena: 335,00 zł 335.00
ilość szt.

Opis

Pas ratunkowy węgorz

Pas ratunkowy typu węgorz jest to sprzęt ratowniczym chętnie wykorzystywany podczas akcji ratowniczych na wodach otwartych i na kąpieliskach. W Amerykańskim ratownictwie można dostrzec wielkie docenienie tego sprzętu ratowniczego jak również bojki ratowniczej "Pamelki"

Pas ratunkowy można wykorzystywać na wiele sposobów nie tylko w akcjach jeden na jeden, ale również dwóch ratujących czy poszkodowanych.

Przy elastycznej, ale bardzo wytrzymałej specjalnej mieszaninie chemicznej pianki polietylenowej po prawidłowym zabezpieczeniu poszkodowanego można rozpocząć proces holowania za pomocą długiej linki i szerokiego pasa, który można założyć jak plecak co ułatwia płynięcie.

Wymiary 94 cm długości, 15 cm szerokości oraz 8,5 cm grubości zapewniają odpowiednią wyporność.

Charakterystyczny jaskrawy żółty kolor pozwoli zauważyć ratownika ze znacznej odległości. 

Pas został wykonany zgodnie z zalecaniami ILS-u oraz spełnia wymagania stawiane w sprawie wymagań dotyczących wyposażenia wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt ratunkowy i pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne i ostrzegawcze.

Aby zachować pas ratunkowy w jak najlepszej kondycji należy po każdym użyciu wypłukać w czystej wodzie.

Drobne zabrudzenia można usuwać tylko ręcznie za pomocą mydła i nie przekraczając temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza. 

Produkty powiązane

ratownikekspress.pl Opinie o produkcie (0)

ratownikekspress.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl